top of page

UBYTOVÁNÍ

ASC00080.JPG

Každý apartmán má svůj design, který nabízí vkusnou kombinaci exotického nábytku a dekorací sladěných s tapetami, tak abyste se cítili útulně a komfortně. Apartmány mají plně vybavenou kuchyni s kávovarem, myčkou nádobí, topinkovačem a keramickou plotýnkou. Stylové koupelny s župany, pantoflemi a toaletními potřebami.

V každém apartmánu je pračka Některé apartmány mají verandu vedoucí do zahrady a na terasu.

Všechny apartmány jsou plně vybavené LCD televizory se satelitem.

 

Naším cílem je, abyste se cítili jako doma. Tady na služební cestě, při lázeňských procedurách nebo při víkendovém útěku očekáváme, že budete spát stejně dobře, ne-li lépe než doma, a budete obklopeni veškerým pohodlím. Těšíme, až vás zde přivítáme a usilujeme o to, aby byl váš pobyt jedním z nejpohodlnějších, relaxačních a nezapomenutelných výletů mimo domov.

Apartmán 1               cena 2600kč

Apartmán 80 m2 s přímým vstupem na terasu má obývací pokoj s LCD televizí který je spojený s plně vybaveným kuchyňským koutem, stylovou ložnicí, pokojíčkem a dvě mi koupelnami. V jedné z koupelen je umístěna pračka.
Apartmán je designově sladěný a působí velmi příjemným a útulným dojmem.
Je určen pro pobyt více osob, pro rodinu s dětmi anebo s přáteli.
Bezplatné Wifi

Apartmán 2               cena 2600kč

Apartmán s plně vybaveným kuchyňským koutem a  stylovou ložnicí s pohodlnými matracemi. Koupelna s pračkou. Apartmán je vybaven LCD televizí.
Apartmán je designově sladěný a připraven pro Vaše komfortní využití
Bezplatné Wifi

Apartmán 3                cena 2600kč
 
Apartmán s přímým vstupem na terasu má obývací pokoj s LCD televizí, který je spojený s plně vybaveným kuchyňským koutem, stylovou ložnicí, pokojíčkem a koupelnou V koupelně je umístěna pračka.
Apartmán je designově sladěný a působí velmi příjemným a útulným dojmem.
Je určen pro pobyt více osob, pro rodinu s dětmi anebo s přáteli.
Bezplatné Wifi

Apartmán 4               cena 2600kč

Apartmán s přímým vstupem na terasu má  pokoj spojený s plně vybaveným kuchyňským koutem, stylovou kouzelnou ložnici vhodnou i pro  romantické pobyty.  V koupelně  je umístěna pračka. Apartmán je vybaven LCD televizí.
Apartmán je designově sladěný a působí velmi příjemným a  komfortním dojmem.
Je určen pro pobyt více osob.
Bezplatné Wifi

bottom of page